Folyadékleszívó
- Készlet:
- Nincs raktáron
- Termékkód:
- KG-FOLYADEKLESZIVO-GEO-337
Speciális, mechanikusan működtethető folyadékleszívó cső.
Biokertekben főként a gyűjtött esővíz, vagy növényi levek leszívásához használjuk.
Az átlátszó, ellenálló műanyag cső rendkívül tartós és ellenálló, melyet nagyon sokáig használhatunk.
A fém mechanikai egység egyszerű szívással lép működésbe és nem kell hozzá semmilyen külső motoros meghajtás.
Autóknál az üzemanyag leszívásához is ezt használják, de figyelem, utána ne használjuk öntözővízhez, mert szennyezhetjük a talat és a növényeket! Arra tartsunk egy másikat!
Tegyük a műanyag végét a folyadékba, majd a fém szívórészén lassan kezdjük el felszívni a folyadékot, melyet jól láthatunk az átlátszó műanyag csőben. Amikor a felszívott folyadék szintje meghaladja a tartóedény peremét, akkor eresszük lefelé és hagyjuk magától kifolyni, amibe szeretnénk.
RENDSZERBEN GONDOLKODUNK!
Termékeink egy egységes, jól átgondolt és kipróbált rendszer részei, melynek alapja a biológiai növényvédelem.
Webáruházunk csak olyan növényeket forgalmaz, amely alkalmasak biotermesztésre. Minden nálunk kapható növényhez biztosítjuk a vegyszermentes, korszerű védelem lehetőségét, igyekszünk minden olyan eszközt, készítményt forgalmazni, amely segítségükre lehet egy ökológiailag fenntartható kert működtetéséhez.
A Biokert Magazinban az éppen aktuális, szezonális teendőket, ajánlott módszereket ismertetjük, ha szeretne értesülni a friss írások megjelenéséről, iratkozzon fel rá!
Tanfolyamainkon pedig elsajátíthatja speciális biológiai növényvédelmi technológiáinkat, biokiskertesz.hu oldalunkon online konzultációt is folytathat szakembereinkkel (Székely Gyöngyvér).
A FaceBook oldalunkon lévő tematikus BioKiskert Csoport-ban kiskerti zöldség és gyümölcsfajtákról, azok művelési és bio védekezési módszereiről osztjuk meg egymással a tapasztalatainkat.
- Csomagolás
- dobozban küldjük
- Nettó súly
- 0.06 kg
- Bruttó súly
- 0.06 kg